Szkoła Podstawowa

w Nałęczowie

Szkoła Podstawowa

w Nałęczowie

Szkoła Podstawowa

w Nałęczowie

Szkoła Podstawowa

w Nałęczowie

Szkoła Podstawowa

w Nałęczowie

Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego

24-150 Nałęczów
ul. Spółdzielcza 17
tel: 501 41 30
e-mail: spnaleczow@naleczow.pl

Z ogromną dumą i radością przekazuję informację o osiągnięciach Szkolnej Kasy Oszczędności w ramach konkursu „Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym” . Po zajęciu 1. miejsca na szczeblu regionalnym z nagrodą 2800,00 zł, szkoła uczestniczyła w zmaganiach krajowych. Podczas dzisiejszej gali finałowej w Warszawie, w której uczestniczyli uczniowie wyróżniający się w oszczędzaniu wraz z opiekunem SKO i przedstawicielem Banku Spółdzielczego w Nałęczowie, okazało się, że za pracę SKO w bieżącym roku szkoła zdobyła 1. miejsce w kraju otrzymując nagrodę w wysokości 5500,00 zł .

Wielkie brawa należą się wszystkim Członkom SKO i pani Zofii Grzywacz-Piotrowskiej, która od lat wspiera naszych uczniów w oszczędzaniu.

Bardzo dziękuję również Państwu Rodzicom, którzy finansowo pomagają swoim dzieciom w oszczędzaniu na książeczkach SKO oraz Wychowawcom, którzy stale motywują do oszczędzania.

Serdeczne słowa podziękowania składam Zarządowi i wszystkim Pracownikom Banku Spółdzielczego w Nałęczowie. Nasz sukces nie byłby tak wielki, gdyby nie Państwa wsparcie merytoryczne i finansowe.

Anna Szczęsna

Skip to content