Szkoła Podstawowa

w Nałęczowie

Szkoła Podstawowa

w Nałęczowie

Szkoła Podstawowa

w Nałęczowie

Szkoła Podstawowa

w Nałęczowie

Szkoła Podstawowa

w Nałęczowie

Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego

24-150 Nałęczów
ul. Spółdzielcza 17
tel: 501 41 30
e-mail: spnaleczow@naleczow.pl

Dzień 28 września br. był dla naszej szkoły dniem wyjątkowym, szczególnie dla uczniów klas 2 i 3 naszej szkoły, którzy stanęli w sportowe szranki podczas Igrzysk sportowych szkół podstawowych organizowanych przez AWF Biała Podlaska. To były prawdziwe igrzyska rywalizacji sportowej i dobrej zabawy. Uroczystość rozpoczęła się od defilady wszystkich uczestników igrzysk. Defiladę poprowadzili utytułowani zawodnicy Old Stars Nałęczów, dając znamienity przykład naszym uczniom. Po uroczystym powitaniu nastąpiło wciągnięcie flagi igrzysk sportowych na maszt i zapalenie znicza olimpijskiego. Sędziowie i wszyscy uczestnicy igrzysk złożyli przyrzeczenie. Sędziowie obiecali sprawiedliwie i bezstronnie oceniać wysiłek małych sportowców, zaś uczestnicy wykonywać wszystkie konkurencje sportowe uczciwie i do końca, bawić się wspaniale i uśmiechać stale.

I rzeczywiście wszyscy dotrzymali przyrzeczenia. Zabawa była przednia, konkurencje atrakcyjne, uśmiech nie schodził z buzi każdego uczestnika, a jego kulminacja nastąpiła, gdy na szyjach wszystkich zawodników pojawiły się zasłużenie medale za trud włożony w konkurencje sportowe.

To był prawdziwy wf z klasą, bo AWF w Białej Podlaskiej zasługuje na wielkie brawa za przeprowadzenie igrzysk. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Anna Szczęsna

Skip to content