Szkoła Podstawowa

w Nałęczowie

Szkoła Podstawowa

w Nałęczowie

Szkoła Podstawowa

w Nałęczowie

Szkoła Podstawowa

w Nałęczowie

Szkoła Podstawowa

w Nałęczowie

Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego

24-150 Nałęczów
ul. Spółdzielcza 17
tel: 501 41 30
e-mail: spnaleczow@naleczow.plZapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat na ferie online w Nałęczowskim Ośrodku Kultury! Brzmi jak kolejne nudne godziny przed komputerem? Zdecydowanie NIE! Stawiamy na aktywność! Nasze ferie to warsztaty na żywo: żonglerskie, taneczne, muzyczne, teatralne i plastyczne. Połączy je przepiękna opowieść o leśnej przyjaźni i współpracy. Efektem zajęć będzie spektakl wideo “Kosz opowieści” – każde dziecko zagra w nim swoją rolę, zatańczy a także własnoręcznie stworzy kostiumy i scenografię.


Dla uczestników i uczestniczek ferii online przygotowaliśmy zestawy ze wszystkimi potrzebnymi materiałami na warsztaty.


Zajęcia trwają od 11 do 15 stycznia w godz. 10:00 – 13:00 na platformie Microsoft Teams.
Koszt uczestnictwa (w tym zestaw materiałów) – 30 zł od osoby.


Zapisy za pomocą messengera lub pod numerem telefonu: 81 501 40 69 (w godz. 8-15:30). Podczas zgłoszenia prosimy podać: imię i nazwisko dziecka, wiek oraz telefon i adres e-mail do kontaktu.


Zestawy materiałów będą do odebrania w siedzibie NOK od 5 stycznia, wtedy też wyślemy kody dostępu do zajęć. Liczba miejsc ograniczona.


Więcej informacji: http://www.noknaleczow.pl/aktualnosci/246-ferie-online; https://fb.me/e/1oDpTRRwiWarsztaty taneczne
Poznamy podstawy baletu – pięknej i niełatwej techniki. Rozwiniemy swoje ciało za pomocą ćwiczeń wzmacniających, rozciągających i rytmicznych. Nauczymy się także walca, którego zatańczymy wspólnie, choć online!


Prowadząca: Paulina Prokopiuk – aktorka, tancerka, reżyserka teatralna. Studentka Wydziału Teatru Tańca Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Prowadzi liczne warsztaty artystyczne dla dzieci i młodzieży.


Warsztaty teatralne
W czasie warsztatów dzieci będą wcielać się w role postaci – bohaterów opowieści o leśnej przyjaźni i współpracy. Będą ćwiczyły dykcję, ekspresję oraz działania sceniczne i grę aktorską. Efektem zajęć będzie spektakl wideo “Kosz opowieści” – każde dziecko zagra w nim swoją rolę. Warsztaty będą też okazją do świetnej zabawy.


Prowadząca: Katarzyna Jóźwik – instruktorka teatralna w NOK, prowadząca zajęcia z dziećmi (Teatr Elfiki), młodzieżą i dorosłymi (Teatr Młodzi Duchem), pedagog, prezes fundacji SADownia (Siedlisko Aktywnych Działań w Starym Gaju), wieloletnia animatorka festiwalu teatralnego Zwierciadła, członek Fundacji TEAM Teatrikon.


Warsztaty żonglerskie
Na zajęciach dzieci poznają ćwiczenia cyrkowe z użyciem chusteczek i piłeczek, które same wykonają. Dzięki rozgrzewce, grom i zadaniom żonglerskich polepszą swoją oburęczność, refleks i koordynację.


Prowadząca: Dominika Knap – pedagog cyrku, animatorka kultury, członkini zarządu Fundacji Inside Out, w której zajmuje się projektami kulturalnymi i edukacyjnymi oraz dostępnością.


Warsztaty plastyczne
Podczas zajęć na ogromnym kartonie stworzymy zimowy las, przygotujemy zjawiskowe przestrzenne śnieżynki oraz filcowe maski zwierząt. Dzieci będą eksperymentować z różnymi materiałami i technikami plastycznymi, rozwiną swoją wyobraźnię i kreatywność.


Prowadząca: Michalina Broda – instruktorka zajęć plastycznych w NOK, historyczka sztuki, animatorka kultury. Realizuje autorskie projekty edukacyjno-artystyczne popularyzujące historię sztuki (“Gdzie jest sztuka?”, “Mali Mistrzowie”).
Skip to content