Godlo Polski 164

dzieki

Międzyszkolny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej

 logo-konkurs-piesni-patriotycznej

Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej:
"Świat w oczach najmłodszych"
gif_soneczko

Ogólnopolski Konkurs Literacko-Plastyczny „Piórem i pędzlem”

dzieci11

Programy edukacyjne realizowane przez szkołę

klub bezpiecznego puvhatka

szkola_przyjazna_ywieniu

zasady_2

patronat_ngo

Przyroda
to drogocenny skarb
-edukacyjny program ekologiczny
 

mleko

owoce-w-szkole

Nasza mała biblioteka

01-SP-NALECZOW-PL

sko

Bank Spółdzielczy w Nałęczowie otwiera dla nas swe podwoje!

W ramach projektu TALENTOWISKO BANKÓW SPÓŁDZIELCZYCH 26 marca 2015r. wybraliśmy się z kolejną wizytą do zaprzyjaźnionego z nami Banku Spółdzielczego w Nałęczowie.

Tym razem od podszewki działanie banku poznawali uczniowie klasy 4b. Dzięki serdeczności pracowników mogliśmy zajrzeć do miejsc, których zazwyczaj nie widzimy podczas zwykłej wizyty w sali operacyjnej. Uczniowie zwiedzili księgowość, poznali tajemnicę działania maszyn liczących i sprawdzających oryginalność banknotów.

Ci, którzy wykazali się największą wiedzą na temat oszczędzania mogli zasiąść na chwilę w fotelu prezesa banku…

Kto wie, może te dziecięce doświadczenia przełożą się na dorosłe, zawodowe wybory naszych uczniów. Może wśród nich są przyszli bankierzy?

Sylwia Krysa

wizyta_w_banku_IVb_6 zobacz więcej


Uczniowie klasy 1a z wizytą w Banku Spółdzielczym

W dniu 25 marca uczestniczyliśmy w niezwykłej lekcji. Zamiast w sali szkolnej zajęcia odbyły się w siedzibie Banku Spółdzielczego w Nałęczowie.

Mogliśmy zobaczyć Bank od środka i wejść do pomieszczeń, w których wolno przebywać tylko pracownikom. Pracownicy Banku w bardzo ciekawy sposób zapoznawali nas z działalnością Banku oraz udzielali odpowiedzi na pytania: Czym jest konto bankowe?, Czym się różni karta płatnicza od kredytowej?, Dlaczego w Banku potrzebny jest kasjer, mimo, że są bankomaty?

Dzieci mogły zobaczyć, jak wygląda praca w banku oraz cała procedura dostarczania pieniędzy. Uczniowie zobaczyli, jak są przeliczane banknoty i monety za pomocą specjalnych urządzeń.

Największą atrakcją wizyty okazał się gabinet Pana Prezesa. Mogliśmy tam usiąść w wygodnym fotelu i zobaczyć niemal wszystkie miejsca, które przed chwilą zwiedzaliśmy, dzięki monitoringowi.

Otoczeni ogromną życzliwością, obdarowani nagrodami i słodkościami, z żalem opuszczaliśmy gościnne progi Banku.

Wizyta w Banku odbyła się w ramach realizacji Programu Talentowisko, którego celem jest rozwijanie talentów wśród dzieci i młodzieży poprzez promowanie dobrych nawyków w zakresie oszczędzania i przedsiębiorczości.

Zofia Piotrowska

wizyta_w_banku_Ia_1 zobacz więcej
 

zobacz:

SKO -SUKCESY

WIEWIRECZKA_OSZCZDZACZKA_1

 

Bieżące nagrody i wyróżnienia:

Na etapie regionalnym I miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa w Nałęczowie z liczbą punktów 100,8 / SKO działające pod patronatem Banku Spółdzielczego w Nałęczowie.