Godlo Polski 164

dzieki

Międzyszkolny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej

 logo-konkurs-piesni-patriotycznej

Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej:
"Świat w oczach najmłodszych"
gif_soneczko

Ogólnopolski Konkurs Literacko-Plastyczny „Piórem i pędzlem”

dzieci11

Programy edukacyjne realizowane przez szkołę

klub bezpiecznego puvhatka

szkola_przyjazna_ywieniu

zasady_2

patronat_ngo

Przyroda
to drogocenny skarb
-edukacyjny program ekologiczny
 

mleko

owoce-w-szkole

Nasza mała biblioteka

01-SP-NALECZOW-PL

ORDYNACJA WYBORCZA- pobierz plik pdf

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO – pobierz plik pdf

REGULAMIN SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO – pobierz plik pdf

 

rok szkolny 2016-2017

Protokół Komisji Wyborczej z wyborów do Samorządu Uczniowskiego

 

 

RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

 rok szkolny 2016-2017

opiekun: JOANNA CHORĘBAŁA

 

Karolina Góra VI c – przewodnicząca
Tymoteusz Ambrozik VI c – zastępca przewodniczącej
Paulina Pawlak Va – zastępca przewodniczącej
Dominika Wilk IV b – skarbnik
Inga Burek IV a – sekretarz
Edyta Kozłowska Va – sekretarz
Amelia Taracha V a – sekretarz
Kamila Kozłowska V a – prowadząca apele
Maria Muciek V b – prowadząca apele
Otylia Borkowska VI a – prowadząca apele
Jakub Krysa IV a– prowadzący apele
Mateusz Skoczylas V b –  prowadzący apele
Kamila Kozłowska V a – członek samorządu
Aleksandra Skoczylas III a – członek samorządu
Wiktoria Krysa III a – członek samorządu


rok szkolny 2015-2016

Protokół Komisji Wyborczej z wyborów do Samorządu Uczniowskiego

 

RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

w roku szkolnym 2015-2016

opiekun: JOANNA CHORĘBAŁA

Martyna Mazurek VI b – przewodnicząca

Kamil Siwek VI b – zastępca przewodniczącej

Inga Lewandowska VI b – zastępca przewodniczącej

Olga Jaruga VI b – skarbnik

Zuzanna Zasada VI a – sekretarz

Agata Duńska VI a – sekretarz

Weronika Wegenke VI a – sekretarz

Paulina Pawlak IV b – prowadząca apele

Maria Muciek IV b – prowadząca apele

Karolina Góra V c – prowadząca apele

Tymoteusz Ambrozik V c – prowadzący apele

Mateusz Skoczylas IV b – członek samorządu

Kamila Kozłowska IV a – członek samorządu

Edyta    Kozłowska IV a – członek samorządu

Dominika Wilk III b – członek samorządu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RADA SAMORZĄDU

UCZNIOWSKIEGO

w roku szkolnym 2014-2015

opiekun: JOANNA CHORĘBAŁA

zobacz w pdf……………..

Zuzanna Piech –przewodnicząca SU

Martyna Mazurek –zastępca przewodniczącej SU

 

Filip Gąbka – skarbnik

Alicja Kwiatkowska – sekretarz

Inga Lewandowska – sekretarz

Bartosz Wegenke – sekretarz

Mateusz Wijaszka – sekretarz

Wiktoria Gzara – prowadząca apele

Martyna Durakiewicz – prowadząca apele

Aleksandra Chołajczyk – prowadząca apele

Anna Zbaracka – prowadząca apele

Karolina Wnuk – członek SU

Zofia Wójcik – członek SU

Wiktoria Olszak – członek SU

Mateusz Skoczylas – członek SU

'