Godlo Polski 164

dzieki

Międzyszkolny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej

 logo-konkurs-piesni-patriotycznej

Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej:
"Świat w oczach najmłodszych"
gif_soneczko

Ogólnopolski Konkurs Literacko-Plastyczny „Piórem i pędzlem”

dzieci11

Programy edukacyjne realizowane przez szkołę

klub bezpiecznego puvhatka

szkola_przyjazna_ywieniu

zasady_2

patronat_ngo

Przyroda
to drogocenny skarb
-edukacyjny program ekologiczny
 

mleko

owoce-w-szkole

Nasza mała biblioteka

01-SP-NALECZOW-PL

 .

Wyniki klasyfikacji za I okres roku szkolnego 2016-17

 

 



 

Wyniki klasyfikacji rocznej 2014-15

Wyniki klasyfikacji za I okres roku szkolnego 2014-15


Wyniki klasyfikacji rocznej 2013-14

Wyniki klasyfikacji za I okres roku szkolnego 2013-14

 


Wyniki klasyfikacji rocznej 2012-13

 


WYNIKI KLASYFIKACJI ROCZNEJ W ROKU SZKOLNYM 2011-12  pdf

WYNIKI KLASYFIKACJI ZA I OKRES 2011-12 —-pdf


Klasyfikacja roczna 2010-11

 

NAJLEPSI UCZNIOWIE W ROKU SZKOLNYM 2010-11– pobierz pdf

 

Klasyfikacja I okres 2010/2011

 

Średnia szkoły: 3,95

 

Klasa 4a

Średnia klasy: 3,95

 

Uczniowie z najwyższą średnią:

1.     Grzywacz Weronika – 5,09 wzorowe

2.     Miazek Damian – 5,09 wzorowe

3.     Jusiak Agnieszka – 4,73

4.     Chudzik Kacper – 4,64

5.     Wójcik Łukasz – 4,64

 

100% frekwencja:

1.     Garbacz Kacper

2.     Grzywacz Weronika

3.     Pietroń Mateusz

Klasa 4b

Średnia klasy: 4,20

 

Najlepsi uczniowie:

1.Lewandowska Kinga– 5,00 wzorowe

2.Topolska Kinga – 4,91

3.Pecio Julia– 4,90

3. Pecio Paulina – 4,90

3.Sygnowska Katarzyna– 4,90 wzorowe

6. Olszak Patryk – 4,81

7. Czyż Gabriela – 4,72

8. Błaszczyk Łukasz – 4,63

9. Wartacz Oktawia – 4,54 dobre

 

100% frekwencja:

1.     Pochroń Monika

 

Klasa 5a

Średnia klasy: 3,96

Najlepsi uczniowie:

1.     Ryl Adam  5,45

2.     Giełzak Konrad  5,27 wzorowe

3.     Rakowska Jagoda  5,18 wzorowe

4.     Nakonieczna Karolina  5,09 wzorowe

5.     Sadowski Konrad  4,82

6.     Kazanowski Michał  4,73

7.     Pietrykowska Katarzyna  4,73

8.     Pyrzyna Bartłomiej  4,63

9.     Chyła Mateusz  4,55

100% frekwencja:

Giełzak Konrad

Klasa 5b

Średnia klasy: 3,97

Najlepsi uczniowie:

1.     Kacper Kamola 5,18

2.     Krzysztof Krasecki 5,09 wzorowe

3.     Justyna Ziółkowska 5,00 wzorowe

4.     Michał Muciek 4,72

5.     Klaudia Zasada 4,72 wzorowe

6.     Adrian Matraszek 4,62

 

100 % frekwencji:

1.     Kacper Kamola,

2.     Krzysztof Krasecki,

3.     Justyna Ziólkowska

 

 

 

 

 

 

Klasa 6a

Średnia klasy: 3,72

 

Najlepsi uczniowie:

1.     Przemysław Piotrowski – 5,00

2.     Kacper Kisielewski – 4,82

3.     Mateusz Zasada – 4,72

 

Wzorowych brak

 

100% frekwencja:

1.     Kacper Kisielewski

2.     Witosław Mikowski

3.     Łukasz Zielonka

 

 

Klasa 6b

Średnia klasy : 3,92

Najlepsi uczniowie

1. Adrianna Muciek       5,54 wzorowe

2.     Weronika Wasiłek     5,50 wzorowe

3.     Julia Jakubczyk          5,18

4.     Paulina Kulczycka     5,09

5.     Anna Koput                5,09 wzorowe

6.     Weronika Kozłowska 5,09 wzorowe

7.     Greta Pardyka             5,09 wzorowe

8.     Agata Jarosińska         4,90

 

100% frekwencja:

 

 

 

Klasyfikacja I okres 2010/2011

 

 

Średnia szkoły w I okresie wynosi 3,95

 

I   miejsce klasa 4b   średnia 4,20 wych. p. Joanna Chorębała

II  miejsce klasa 5b   średnia 3,97 wych. p. Agnieszka Maciążek

III miejsce klasa 5a   średnia 3,96 wych. p. Dagmara Wrzos-Piech

 

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH

Uczniowie z najwyższą średnią:

Adrianna Muciek klasa 6b średnia 5,54

Weronika Wasiłek klasa 6b średnia 5,50

Adam Ryl klasa 5a średnia 5,45

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA ROCZNA- 2009/2010

Najlepszy z najlepszych

Sandra Powroźnik  klasa 6a

Adrianna Wójcik  klasa 6b

złoty absolwent

Adrianna Wójcik  klasa 6b

Klasa VI a.

Średnia klasy : 4,53.

Najlepsi uczniowie:

  1. Dominika Bednarczyk   5,91   Wzorowe
  2. Sandra Powroźnik    5,91   Wzorowe
  3. Maja Dymel   5,27   Wzorowe
  4. Jakub Kanarek   5,27   Wzorowe
  5. Anna Paciorek   5,27
  6. Eryka Denko   5,20
  7. Adam Woźniakowski   5,18   Wzorowe
  8. Jakub Lipnicki   5,09
  9. Anna Samoń – Drzewicka   5,00
  10. Izabela Sygnowska   5,00   Wzorowe
  11. Bartłomiej Woźniak   5,00
  12. Magdalena Socha   4,91
  13. Szymon Pardyka   4,82

 

  1. Krystian Szostek   4,64
  2. Aleksandra Wnuk   4,55

 

100% frekwencja

  1. Bazyli Czern
  2. Izabela Sygnowska
  3. Adam Woźniakowski

 

Klasa VIB

Średnia klasy: 4,03

 

Najlepsi uczniowie:

1. Wójcik Adrianna – 6,00         wzorowe

2. Zieńkowski Maciej – 5,45     wzorowe

3. Jarosińska Kinga – 4,82

4. Chudzik Anna –  4,82            wzorowe

5. Kępińska Agata – 4,82

6. Król Patrycja – 4,64

7. Seweryn Paulina – 4,60

8. Zielińska Paulina – 4,55

 

9. Cur Sebastian – 4,55               dobre

Frekwencja 100%

Wójcik Adrianna

 

Klasa V a.

 

Średnia klasy : 3,85.

Najlepsi uczniowie:

  1. Kacper Kisielewski   5,09
  2. Przemysław Piotrowski   5,09
  3. Katarzyna Kwiatkowska   5,00   wzorowe

 

  1. Karolina Pochroń   4,73    wzorowe
  2. Izabela Potakiewicz   4,73

 

100% frekwencja

Kacper Kisielewski

 

 

Klasa V b

Średnia ocen w klasie : 3,98

Najlepsi uczniowie

Adrianna Muciek  5,45   wzorowe

Weronika Wasiłek 5,45    wzorowe

Julia Jakubczyk    5,18

Paulina Kulczycka  5,09

Anna Koput 5,00     wzorowe

Weronika Kozłowska 5,00

Agata Jarosińska 4,90

 

Greta Pardyka 4,64

 

Frekwencja 100%

Anna Koput

Klasa IV a

Średnia klasy 4.19

Najwyższą średnią ocen uzyskali:

  1. Jagoda Rakowska – 5.45 wzorowe
  2. Karolina Nakonieczna – 5.27 wzorowe
  3. Adam Ryl – 5.27
  4. Konrad Giełzak – 5.18 wzorowe
  5. Bartłomiej Pyrzyna – 4.91
  6. Kacper Sadowski – 4.91
  7. Mateusz Chyła – 4.73
  8. Michał Kazanowski – 4.73
  9. Julia Malczyńska – 4.73
  10. Kacper Jarosz – 4.64
  11. Katarzyna Piertykowska  –  4.64
  12. Wiktoria Kubrak    –    4.50

Michał Wójcik – 4.55  bez nagrody

 

100% frekwencję ma

Karolina Nakonieczna

 

KLASA 4 B

ŚREDNIA   KLASY 4, 14

Najwyższą średnią ocen uzyskali:

  1. KACPER KAMOLA – 5,18
    2. KRZYSZTOF KRASECKI – 5,10 WZOROWE:
    3. MICHAŁ MUCIEK – 5,10
    4. KLAUDIA ZASADA – 5,09 WZOROWE:
    5. JUSTYNA ZIÓŁKOWSKA – 5,00 WZOROWE:
    6. ADRIAN MATRASZEK- 4,90
    7. GABRIELA AFTYKA – 4,81
    8. KACPER RZĄD

 

100% FREKWENCJA :. KACPER KAMOLA.

KACPER RZĄD

KLAUDIA ZASADA

 

 

 

Podsumowanie wyników nauczania I semestr 2009/2010r.

 

Średnia szkoły 3,88

 

Średnie klas:

I   miejsce klasa 6a     4,22   wychowawca pani Beata Kozłowska

II  miejsce klasa 4a     3,95   wychowawca pani Dagmara Wrzos-Piech

III miejsce klasa 4b    3,85   wychowawca pani Agnieszka Maciążek

 

Uczniowie z najwyższą średnią w szkole:

Sandra Powroźnik   klasa 6a   5,45

Dominika Bednarczyk   klasa 6a   5,36

Adrianna Wójcik   klasa 6b   5,36

Konrad Giełzak   klasa 4a   5,18

Karolina Nakonieczna   klasa 4a   5,18

Jagoda Rakowska    klasa 4a   5,18

Adrianna Muciek   klasa 5b   5,18

Maciej Zieńkowski   klasa 6b   5,18

 

 

Podsumowanie wyników nauczania I semestr 2009/2010r.

klasa 4a

średnia klasy:  3,95

uczniowie z najwyższą średnią:

Konrad Giełzak  5,18

Karolina Nakonieczna  5,18

Jagoda Rakowska  5,18

Adam Ryl  5,00

Bartłomiej Pyrzyna  4,82

Kacper Sadowski  4,82

Julia Malczyńska  4,64

oceny wzorowe z zachowania otrzymali: Konrad Giełzak

Karolina Nakonieczna

Jagoda Rakowska

 

klasa 4b

średnia klasy:   3,88

uczniowie z najwyższą średnią:

Michał Muciek  4,81

Justyna Ziółkowska  4,73

Klaudia Zasada  4,64

Krzysztof Krasecki  4,64

Gabriela Aftyka  4,55

Adrian Matraszek  4,55

ocenę wzorową z zachowania ma: Krzysztof Krasecki

 

klasa 5a

średnia klasy:  3,77

uczniowie z najwyższą średnią:

Kacper Kisielewski  5,00

Przemysław Piotrowski  5,00

Katarzyna Kwiatkowska  4,64

Izabela Potakiewicz  4,55

ocen wzorowych z zachowania nie ma

 

 

klasa 5b

średnia klasy:  3,76

uczniowie z najwyższą średnią:

Adrianna Muciek  5,18

Julia Jakubczyk  5,09

Weronika Wasiłek  5,09

Anna Koput  4,91

Paulina Kulczycka  4,82

Agata Jarosińska  4,73

Weronika Kozłowska  4,73

oceny wzorowe z zachowania otrzymali:

Anna Koput

Adrianna Muciek

Weronika Wasiłek

 

klasa 6a

średnia klasy:  4,22

uczniowie z najwyższą średnią:

Sandra Powroźnik  5,45

Dominika Bednarczyk  5,36

Jakub Kanarek  5,09

Izabela Sygnowska  5,00

Maja Dymel  4,91

Eryka Denko  4,90

Jakub Lipnicki  4,73

Anna Paciorek  4,73

Woźniak Bartłomiej  4,64

Woźniakowski Adam  4,64

Anna Samoń-Drzewicka  4,54

oceny wzorowe z zachowania otrzymali:

Sandra Powroźnik

Dominika Bednarczyk

 

klasa  6b

średnia klasy:  3,66

uczniowie z najwyższą średnią:

Adrianna Wójcik  5,36

Maciej Zieńkowski  5,18

Kinga Jarosińska  4,55

oceny wzorowe z zachowania otrzymali:

Adrianna Wójcik

Maciej Zieńkowski

'