Godlo Polski 164

dzieki

Międzyszkolny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej

 logo-konkurs-piesni-patriotycznej

Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej:
"Świat w oczach najmłodszych"
gif_soneczko

Ogólnopolski Konkurs Literacko-Plastyczny „Piórem i pędzlem”

dzieci11

Programy edukacyjne realizowane przez szkołę

klub bezpiecznego puvhatka

szkola_przyjazna_ywieniu

zasady_2

patronat_ngo

Przyroda
to drogocenny skarb
-edukacyjny program ekologiczny
 

mleko

owoce-w-szkole

Nasza mała biblioteka

01-SP-NALECZOW-PL

DYREKCJA, NAUCZYCIELE, ADMINISTRACJA, PRACOWNICY TECHNICZNI


 

Dyrektor szkoły: Anna Szczęsna

Wicedyrektor: Urszula Kuropatwa


   

  Lp Imię Nazwisko Stanowisko Nauczane przedmioty
  1 Ewa Borkowska wychowawca w świetlicy szkolnej  
  2 Joanna Chorębała pedagog, wychowawca w świetlicy szkolnej  
  3 Anna Chołody nauczyciel edukacja wczesnoszkolna
  4 Wiktor Flis nauczyciel przyroda
  5 Ewa Gajkoś nauczyciel edukacja wczesnoszkolna
  6 Agnieszka Kanarek bibliotekarz  
  7 Zofia Grzywacz – Piotrowska nauczyciel edukacja wczesnoszkolna
  8 Karolina Karaś nauczyciel język angielski
  9 Sylwia Krysa nauczyciel język polski, religia, logopedia
  10 Elżbieta Kowal nauczyciel matematyka
  11 Katarzyna Kowalska nauczyciel j. polski
  12 Beata Kozłowska nauczyciel historia
  13 Urszula Kuropatwa wicedyrektor / nauczyciel matematyka
  14 Agnieszka Maciążek nauczyciel j. angielski
  15 Anna Mazurek nauczyciel zajęcia reawalidacyjno-wychowawcze
  16 Joanna Mazurek nauczyciel edukacja wczesnoszkolna
  17 Maria Mitoraj – Woś nauczyciel edukacja wczesnoszkolna
  18 Czesław Mitura nauczyciel wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna
  19 Adam Musiał nauczyciel wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna
  20 Joanna Socha nauczyciel edukacja wczesnoszkolna
  21 Anna Szczęsna dyrektor / nauczyciel j. polski
  22 Józef Śledź nauczyciel informatyka
  23 Małgorzata Tochman nauczyciel wychowanie fizyczne, wychowawca w świetlicy szkolnej
  24 Jadwiga Wajrak nauczyciel, wychowawca w świetlicy szkolnej religia
  25 Marta Wójcik nauczyciel edukacja wczesnoszkolna
  26 Dagmara Wrzos – Piech nauczyciel muzyka, plastyka, technika

  Administracja 1. Ewelina Zarzeka-Marek 2.   Andrzej Mazurek


  Obsługa

  1. Beata Misztal
  2. Elżbieta  Nowak
  3. Barbara  Stasiak
  4. Barbara  Pawlak
  5. Janina  Gospodarek
  6. Krzysztof  Jóźwik
  7. Krzysztof  Skrzypiec
'