Godlo Polski 164

dzieki

Międzyszkolny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej

 logo-konkurs-piesni-patriotycznej

Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej:
"Świat w oczach najmłodszych"
gif_soneczko

Ogólnopolski Konkurs Literacko-Plastyczny „Piórem i pędzlem”

dzieci11

Programy edukacyjne realizowane przez szkołę

klub bezpiecznego puvhatka

szkola_przyjazna_ywieniu

zasady_2

patronat_ngo

Przyroda
to drogocenny skarb
-edukacyjny program ekologiczny
 

mleko

owoce-w-szkole

Nasza mała biblioteka

01-SP-NALECZOW-PL

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW:

rok szkolny 2015/16

rok szkolny 2014/2015

rok szkolny 2013/2014

rok szkolny 2012/2013

rok szkolny 2011/2012

MISTRZOSTWO POLSKI W MINISIATKÓWCE CHŁOPCÓW ..pobierz pdf

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2010-2011 :

Osiągnięcia  uczniów kl. I-VI  w roku szkolnym 2010/11 pdf

Osiągnięcia sportowe w roku szkolny 2010/2011: pobierz w pdf

 

 

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2009-2010

  1. Wyróżnienie w IX Wojewódzkim Konkursie Plastycznym-„Rodzina-rodzinne wakacje”-Gniewosz Głowacki kl. IIa
  2. I msc. w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Anioły Bożego Narodzenia”-Maja Lewandowska kl.IIa
  3. III msc. w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Anioły Bożego Narodzenia”-Nikola Próchniak kl.IIa
  4. Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Moje wzrastanie ku pełni człowieczeństwa”- Zuzanna Kosakowska kl.IIa
  5. Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Mój Anioł”- Mikołaj Kołodyński kl.IIa
  6. II msc. w Przeglądzie Piosenki Patriotycznej i Niepodległościowej w Kurowie- Zespół wokalny „Gamma”
  7. Zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii- Dominika Bednarczyk kl.VIa
  8. Zakwalifikowanie się do II etapu konkursu plastycznego „Wiatr, wypadek ogień woda, strażak zawsze rękę poda” :
    Maja Lewandowska kl. IIa
    Zuzanna Piech kl. Ib
    Przemysław Piotrowski kl. Va

NAJLEPSZE WYNIKI SPORTOWE UZYSKANE W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2009/2010

 

    1. III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Puławskiego w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
    2. II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Puławskiego w szachach
    3. III miejsce w XVIII Mikołajkowym Turnieju Mini Piłki Siatkowej w kategorii „Żuczki” chłopców
    4. I miejsce w XVIII Mikołajkowym Turnieju Mini Piłki Siatkowej w kategorii „Krasnale” chłopców
    5. I miejsce w XVIII Mikołajkowym Turnieju Mini Piłki Siatkowej w kategorii „Skrzaty” chłopców
    6. I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Puławskiego w mini piłce siatkowej w kategorii „2” dziewcząt
    7. I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w mini piłce siatkowej w kategorii „2” dziewcząt
    8. III  miejsce w Mistrzostwach Powiatu Puławskiego w mini piłce siatkowej w kategorii „4” dziewcząt
    9. I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Puławskiego w mini piłce siatkowej w kategorii „2” chłopców
    10. I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w mini piłce siatkowej w kategorii „2” chłopców
    11. I miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w mini piłce siatkowej w kategorii „2” chłopców
    12. I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Puławskiego w mini piłce siatkowej w kategorii „4” chłopców
    13. I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w mini piłce siatkowej w kategorii „4” chłopców
    14. II miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w mini piłce siatkowej w kategorii „4” chłopców

 

 

 

Osiągnięcia 2008/2009

Konkurs plastyczny „Rower Marzeń”

Bartek Kamola i Patrycja Wieczerzak – nagrody
Przegląd Piosenki Patriotycznej w Kurowie
Chór Gama -1 m.
Festiwal Polskich tradycji świątecznych – Boże Narodzenie
„Chór Gama”- nagroda
Zespół Nutki- nagroda
Małgorzata Rodzik – nagroda
Przegląd Piosenki Ekologicznej w Kurowie
Chór Gama -3 m.
Festiwal Piosenki Religijnej w Lublinie
Chór 3- m.
Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny
Klaudia Brzuch- laureat
Konkurs : Młodzież Zapobiega Pożarom
2 miejsce w województwie, 6 w kraju
Konkurs Ekologiczny ;Nie trujcie’ – 1m.
Drużyna w składzie: Ada Wójcik, Sandra Powroźnik, Adam Woźniakowski,  Julia Jakubczyk,
Konkurs Z literaturą na Ty w Karmanowicach:
Ada Muciek-1m
Weronika Wasiłek- 2m.
Adam Woźniakowski- wyróżnienie w Konkursie 1. pielgrzymka JPII do Polski na prezentację multimedialną
III SKO  w województwie w konkursie Dziś oszczędzam w SKO- jutro w banku spółdzielczym
Międzynarodowy konkurs Kangur Matematyczny
Wyróżnienia : Jakub Kanarek, Katarzyna Wnuk, Jakub Zawisza, Noemi Kamińska

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2008/2009

  1. Lekka atletyka
    • II miejsce  szkoły w biegach ulicznych o puchar Burmistrza Kazimierza Dolnego
  2. Szachy
    • II miejsce drużynowych Mistrzostwach Powiatu Puławskiego w szachach
    • VII miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Fajsławicach
  3. Piłka siatkowa
    • II miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego chłopców w minisiatkówce w kategorii „2” kl.5
    • I miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego chłopców w minisiatkówce w kategorii „4” kl.6 – awans do mistrzostw Polski
    • VI miejsce w Mistrzostwach Polski

XVII Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki  organizowany przez WZPŚ – chłopcy

  • I miejsce w kategorii „Żuczki” kl.4
  • II miejsce w kategorii „Skrzaty” – zespół nr 1 kl.6
  • III miejsce w kategorii „Skrzaty” – zespół nr 3 kl.6
  • III miejsce w kategorii „Krasnale” kl.5

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w mini piłce siatkowej organizowane przez WZPŚ – chłopcy

  • I miejsce w kategorii „Żuczki” – awans do mistrzostw Polski kl. 4
  • III miejsce w kategorii „Krasnale” kl.5
  • III miejsce w kategorii „Skrzaty” – zespół nr 1 kl.6
  • IV miejsce w kategorii „Skrzaty” – zespół nr 2  kl.6
  1. Piłka nożna
    • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Puławskiego w mini piłce nożnej „5” chłopców
    • II miejsce w Mistrzostwach Rejonu

Osiągnięcia sportowe w I półroczu roku szkolnego 2008/2009

LEKKA ATLETYKA

  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Puławskiego w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Puławskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Puławskiego w czwórboju L.A. chłopców
  • I miejsce drużynowo w Biegach Ulicznych o Puchar Burmistrza Kazimierza Dolnego

PIŁKA SIATKOWA

  • I miejsce w XVI Turnieju Mikołajkowym w Mini Piłce Siatkowej w Lublinie          w kategorii „Krasnale”
  • IV miejsce w  Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii „4” dziewcząt
  • II miejsce  w  Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii  „2” chłopców
  • II miejsce w  Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii      „4” chłopców
  • II miejsce w Finale Mistrzostw Województwa Lubelskiego w mini piłce siatkowej w kategorii „Krasnale”
  • I miejsce w Finale Mistrzostw Województwa Lubelskiego w mini piłce siatkowej w kategorii „Skrzaty”
  • I miejsce w XIV Festiwalu Piłki Siatkowej i Mini Siatkówki w kategorii „Skrzaty”

PIŁKA NOŻNA

  • IV miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej dziewcząt
  • I miejsce w XVII Mikołajkowym Turnieju Minisiatkówki w Lublinie w kategorii „Żuczki” chłopców
  • III miejsce w XVII Mikołajkowym Turnieju Minisiatkówki w Lublinie w kategorii „Krasnale” chłopców
  • II i III miejsce w XVII Mikołajkowym Turnieju Minisiatkówki w Lublinie w kategorii  „Skrzaty” chłopców

Szachy

Drużyna szachowa w składzie: Adrian Nakonieczny, Karolina Nakonieczna, Maciej Paciorek, Michał Chudy reprezentowała szkołę w dwóch turniejach.

  • 20.11.2008 r. w Żyrzynie zajęła II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Puławskiego Szkół Podstawowych.
  • 04.12.2008 r. w Lublinie zajęła I miejsce w Otwartym Mikołajkowym Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora MDK

W dniach 6-7 XII 2008 r. w Lublinie odbył się XVII Mikołajkowy

Turniej Minisiatkówki. Z naszej szkoły w turnieju  wzięło udział 11 zespołów: 3 zespoły dziewcząt i 8 zespołów chłopców.

Cztery zespoły chłopców uplasowały się na trzech czołowych miejscach.

  • Kacper Kędra i Michał Walczak zajęli I miejsce w kategorii „ Żuczki”
  • Sebastian Cur, Paweł Dymel i Adam Woźniakowski zajęli III miejsce w kategorii „Krasnale”
  • Daniel Kędra, Patryk Walczak i Maciej Pietrak zajęli II miejsce w kategorii „Skrzaty”
  • Wojciech Godlewski, Mateusz Cebera i Maciej Paciorek zajęli III miejsce w kategorii „Skrzaty”

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2007/2008

LEKKA ATLETYKA

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Puławskiego w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Puławskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Puławskiego w czwórboju L.A. chłopców
  • I miejsce drużynowo w Biegach Ulicznych o Puchar Burmistrza Kazimierza Dolnego

PIŁKA SIATKOWA

  • I miejsce w XVI Turnieju Mikołajkowym w Mini Piłce Siatkowej w Lublinie w kategorii „Krasnale”
  • IV miejsce w  Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii „4” dziewcząt
  • II miejsce  w  Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii  „2” chłopców
  • II miejsce w  Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii      „4” chłopców
  • II miejsce w Finale Mistrzostw Województwa Lubelskiego w mini piłce siatkowej w kategorii „Krasnale”
  • I miejsce w Finale Mistrzostw Województwa Lubelskiego w mini piłce siatkowej w kategorii „Skrzaty”
  • I miejsce w XIV Festiwalu Piłki Siatkowej i Mini Siatkówki w kategorii „Skrzaty”

Mistrzowie Regionu z kl.5 wraz z nauczycielami wych. fiz.

1s

Mistrzowie województwa lubelskiego z klas 6

2s

Wicemistrzowie woj.lub z kl.5

3s

PIŁKA NOŻNA

IV miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej dziewcząt

'