mleko

owoce-w-szkole

Nasza mała biblioteka

01-SP-NALECZOW-PL

W niedzielę 08 maja 2016 roku odbyły się zmagania najlepszych drużyn z województwa lubelskiego w kategoriach „3” klas V i „4” klas VI w prestiżowym Turnieju o Puchar Kinder+ Sport w mini piłce siatkowej. Grające drużyny zostały wyłonione po wcześniej przeprowadzonych trzech rejonowych turniejach rozgrywanych w całej Lubelszczyźnie.  Finał Wojewódzki odbył się w Świdniku. Reprezentanci SP Nałęczów przez cały dzień zmagali się z czołowymi

drużynami . Pod koniec zawodów , osiągnęli następujące wyniki: drużyna chłopców w kategorii „3” klas V w składzie – Tymoteusz Ambrozik, Igor Dziura, Maks Pardyka, zdobyli pierwsze miejsce, natomiast chłopcy w kategorii „4” klas VI w składzie- Szymon Kowalczyk, Karol Wojczuk, Patryk Kęsik, Piotr Rodzik, Mateusz Wijaszka, Kamil Siwek, zajęli drugie miejsce w województwie. Obie drużyny w lipcu w Częstochowie będą reprezentować naszą szkołę oraz województwo Lubelskie na Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Kinder+ Sport.